Святкування


БЕНКЕТИ

Банкетний зал ресторану «BlackGold» має досвід організації найрізноманітніших святкових заходів — весіль, корпоративів, приватних вечірок, випускних вечорів, дитячих свят, фуршетів. Персонал допоможе Вам скласти меню і порадить, як найкраще приймати гостей та чим їх розважати. Ви можете не хвилюватися про святкове оформлення залу, адже про це подбали професіонали. Досвідчені кухарі ресторану втілять всі побажання в реальність, а персонал закладу подбає про те, щоб Ви та Ваші гості почувалися якнайкраще — затишно та впевнено, ніби вдома! Банкетний зал ресторану «BlackGold» завжди приймає своїх гостей в найкращих традиціях європейського сервісу!


ДНІ НАРОДЖЕННЯ

Якщо Ви плануєте відсвяткувати день народження чи іменини в ресторані, то кращого місця, ніж ресторан «BlackGold» просто не знайти. Сучасний інтер’єр залу, європейська якість обслуговування, прекрасна кухня і доступні ціни дуже вигідно вирізняють наш заклад. Ми повністю відсторонимо Вас від усіх турбот і проблем, пов’язаних з організацією свята. До кожного святкування у нас виключно індивідуальний підхід для втілення в життя всіх Ваших побажань. Ваші гості будуть почуватися в нашому ресторані надзвичайно легко, адже у нас продумано все до дрібниць, щоб всі могли від душі повеселитися і максимально розслабитися. Час, проведений з нами, залишить тільки приємні позитивні спогади. Приходьте самі та запрошуйте друзів святкувати в ресторані «BlackGold» іменини та дні народження і отримуйте знижку.


КОРПОРАТИВИ

Бажаєте зміцнити корпоративний дух? Присвятіть цьому особливий день – професійне свято чи День народження фірми! Ми організуємо для Вас стилізоване тематичне свято з розважальною програмою, тематичним дрес-кодом, конкурсами та дискотекою на будь-який смак! І головне – з неперевершеною кухнею та вишуканим інтер'єром Ресторації «Black Gold»! Будь-які найнесамовитіші ідеї вітаються!

КОНТАКТИ

м. Луцьк, вул. Фабрична 1

тел.0986077799