ШАМПАНСЬКЕ

Без якого вина неможливо собі уявити зустріч Нового року? Правильно, без шампанського. Шампанське - це ігристе, шипуче вино, що характеризується наявністю вуглекислого газу в великих кількостях. Якісні ігристі вина отримують шляхом повного природного бродіння.

Процес першого бродіння ігристого вина виникає завдяки активності деяких анаеробних дріжджів (рід Saccharomyces), які в природі знаходяться на виноградній шкірці. Друге бродіння (базового вина або сусла) - примусове (і не обов'язкове), здійснюється шляхом додавання цукру і дріжджів. Крім того, в процесі виробництва шампанського іноді використовуються складні методи, такі як декантація вина з ферментаційних автоклавів в пляшки за допомогою контурів тиску, щоб не розпорошувати вуглекислий газ. Цінитель шампанського повинен бути обізнаний, що єдиною техніки винифікації ігристого вина не існує.

У порівнянні з іншими винами, у ігристих вин абсолютно унікальні характеристики: висока концентрація вуглекислого газу (від 3 до 3,5 бар і вище, залежно від якості), низький вміст алкоголю і особливі органолептичні і смакові якості, викликані різними факторами: батьківщиною винограду, методами ферментації і т.д.

Базове вино для ігристого вина виробляється з якісного винограду. А якість винограду залежить від грунту, мікроклімату області і виноградної лози.

Найбільш придатними областями для виробництва ігристого вина є, звичайно, ті, які мають помірно-холодний клімат, з вапняними або частково глинистими (але пухкими) грунтами. Дуже важливо, щоб ці грунти були розташовані на пагорбі або горбистій місцевості.

Шампанське - алкогольний напій. Вміст алкоголю близько 15,3% Vol. (12,1 г). Яких-небудь важливих поживних речовин в ньому немає. Спокушатися не варто, фактично це «порожній» напій, нехай навіть і асоціюється з розкішшю. У порівнянні з червоними винами, білі ігристі вина НЕ містять тієї ж кількості антиоксидантних фенольних речовин (ці показники набагато нижче!).

Середня норма ігристого вина становить близько однієї склянки в день (125 мл), але ця рекомендація залежить від віку і стану здоров'я людини. Споживання шампанського в разі наявності метаболічних захворювань (особливо гіпертонії), хвороб нирок, печінки і підшлункової залози заборонене. Етиловий спирт токсичний для слизових оболонок і тканин шлунково-кишкового тракту, призводить до підвищеної кислотності шлунка, сприяє виникненню шлунково-стравохідного рефлюксу, гастриту і виразки (як шлунку, так і дванадцятипалої кишки). Слід мати на увазі, що хронічний рефлюкс підвищує ризик розвитку раку.

Абсолютно протипоказане шампанське також при хворобі Крона і виразкових станах. Також необхідно знати, що ігристе вино, хоча і не дуже алкогольне, перешкоджає метаболіму лікарських препаратів.      

І на замітку цінителю хорошого шампанського: кращими винами, використовуваними для виробництва ігристого вина, є: Піно Нуар, Шардоне, Піно Бьянко і Гріджіо, Глера (Просекко), Рислінг, Мюллер-Тургау, Кортезе, Гарганега, Вердіккіо, Москаті, Брачето і Мальвасі .

Ваше здоров'я! Щиро Ваш, ресторан «Black Gold ».